Pochvala strážníka s id.č.478

Dobrý den

Jmenuji se P.K. a obracím se tímto emailem na vás, abych mohl ohodnotit s cela příkladné jednání strážníka Městské policie Plzeň a tím vyjádřit poděkování celému vašemu týmu.

Dne 23.září jsem jako každý všední den odvezl syna na 10.Zš u náměstí Míru v Plzni. Asi nemusím vyzdvihovat neutěšenou situaci s parkováním v této lokalitě.

Každý den, parkuji na zákazu stání, abych mohl svého milovaného prvňáčka dovésti až do brány vzdělání.
Po pěti minutách jsem se vrátil k vozidlu které již mělo za stěračem výzvu. K mému štěstí mě zahlédl strážník s id. č. 478 a začal celou věc řešit na místě.

Lokalitu dobře znám a tak jsem vzplanul spravedlivým hněvem, ohledně situace na takto exponovaném místě. Strážník moje emoční a faktické poznámky s cela profesionálně a věcně zpracoval a tím uklidnil celou situaci. Byl ochotný po mých výtkách projít celé parkoviště a vysvětlit že autovraky které u parku stoji již několik let jsou v hledáčku a řízení příslušných orgánů.
Vše vyřešil domluvou a moje případné připomínky k situaci ohledně parkování v našem městě, nasměroval na místa kde je možnost začít práci na změnách.

S takto profesionálním přístupem se kredit Městské policie v mích očích zvedl.

Chci tímto poděkovat za návrat lidské tváře na takto komplikovanou pozici jako je strážník. Děkuji.

Přeji mnoho úspěchů s pozdravem P.K.


--
P.K.