Během prodlouženého víkendu bylo hned několik nálezů. Některé se dostaly zpět do rukou majitele. Ostatní možná právě hledáte vy !

Díky lidem, kterým nejsou lhostejné věci, jež naleznou někde na zemi a odevzdají do rukou strážníků městské policie, se podařilo během posledních dní vrátit do rukou majitelů nejen peněženky, ale třeba i klíče.
O štěstí může mluvit i osmnáctiletá žena z Plzně, které se vrátila peněženka s celým obsahem díky nálezci, který peněženku odevzdal na služebnu v Perlové ulici. Doubraveckým strážníkům se podařilo kontaktovat majitelku nalezené peněženky na její adrese a mladá žena si po nezbytných úkonech mohla zpět převzít své věci.
Asi nikoho z nás nebaví vystávat fronty na úřadech kvůli novým dokladům. Dvaadvacetiletému muži z Plzně se to naštěstí také vyhnulo. Opět se na strážníky Městské policie Plzeň – střed obrátil nálezce s peněženkou. Nicméně ta neobsahovala doklad, kde by byla uvedena adresa majitele. Ale po více jak třech hodinách přišel na služebnu muž oznámit ztrátu peněženky. Po představení se, bylo zřejmé, že hledá právě tu, která byla dnes předána do rukou strážníků. Plzeňan uvedl přesný popis obsahu peněženky a také, že nic nechybí.
Na ztráty a nálezy Městského obvodu Plzeň 3 byly mimo jiné předány i další peněženky, které se nepodařily předat majiteli. Dále klíče, taška na notebook, která mimo jiné obsahovala Osvědčení o registraci vozidla. Kabelka, která se našla na dětském hřišti na Skvrňanech, a mobilní telefon značky Huawei v koženém pouzdře i s dalším obsahem.