Alkohol jim nebyl cizí

Zraněný, opilý a ještě v právním zájmu státních policistů. To byl muž jednatřicetiletý muž, kterého strážníci našli v sobotu ležet pře domem v Tylově ulici.

Ležel tak, že mu nohy zasahovaly až do silnice. Na ruce a v obličeji měl viditelná krvácející drobná poranění. Strážníkům, kteří v něm poznali osobu, na jejíž předání mají právní zájem republikoví policisté, si stěžoval na bolest nosu a hlavy. Kromě strážců zákona tak proto dorazili na místo také záchranáři. Dechová zkouška prokázala, že muži v dechu kolují 2,76 promile alkoholu. K dalšímu ošetření si ho převzali zdravotníci a celou záležitost pak státní policisté.
S tímto mužem měli strážníci co dočinění též v neděli odpoledne. V Plachého ulici pospával značně opilý za kontejnery. Byl ve stavu, kdy byl pomočený a špinavý. Když mu dali strážníci dýchnout, přístroj na měření hladiny alkoholu v dechu tentokráte ukázal hodnotu daleko vyšší, a to 3,44 promile. Potom co se pokusil vstát, tak se mu podlomily nohy. Chůzi po svých nezvládal, umístěn byl proto strážníky do protialkoholní záchytné stanice.
Noc v témže zařízení strávil dvaapadesátiletý cizinec. Namol opilý ležel před půlnocí v přístřešku zastávky MHD „ U Práce“. Pro přemíru vypitého alkoholu se nedokázal udržet ani na vlastních nohou.17.4.

Opilý s tržnou ránou na čele

Včera před patnáctou hodinou prováděla hlídka městské… pokračovat...

 

17.4.

Další hledané osoby skončily v rukách zákona

A o to se postaraly hlídky ze Stanice územně strážní… pokračovat...

 

Oficiální informační server města Plzně se otevře v novém okně

Tísňová SMS linka pro neslyšící

Odchycená a nalezená zvířata

Myslíte si, že Městská policie Plzeň řeší dostatečně problémy s osobami bez přístřeší?

52%
Ano, zlepšení je v centru města.
48%
Ne, je to stále stejné, ne-li horší.

Rozesílání novinek umožňuje každému návštěvníkovi serveru objednat zasílání informací o zveřejněných novinkách mailem: