Pochvala za odchyt psa

Dobrý den,

 

snad jsem dohledala správný kontakt pro zaslání své reakce na odchyt pejska, který jsme řešili přes MP dnes ráno, 19.10. 2017, v 8:23 hod.

Policisté odchytové služby se se mnou spojili telefonicky ještě před příjezdem, aby mne ujistili, že jsou na cestě a zároveň se vyptali na situaci a stav pejska.

Přijeli brzy a celou situaci a odchycení pejska zvládli naprosto perfektně, s citem, krásným přístupem ke zvířeti i k nám jako k nálezcům. Jsem v invalidním důchodu, mám vážné zdravotní i psychické potíže a ke zvířatům mám silný vztah. Vyhrocené situace kolem zvířat tím pádem zvládám špatně a touto cestou bych ráda vyjádřila obrovské díky posádce, která nám přijela naproti hlavně proto, že jejich přístup ke zvířeti, ale i ke mě byl více než profesionální! Byl lidský, citlivý, správný, prostě perfektní a já jsem šťastná, že jsem po tom všem měla dobrý pocit, že zvíře bude v pořádku a také, že mi policisté vysvětlili veškeré náležitosti a další postupy ve věci... prostě jsem neměla pocit, že bych zvíře odevzdala někomu, kdo ho vrazil do kotce a odvezl kamsi a ani se se mnou nebavil.

 

Nevím, jak vyjádřit vděk a obdiv k takové práci, tak alespoň touto cestou zkouším, jestli se moje díky a pochvala k pánům dostane a Vám, jako veliteli služebny, velké díky za to, že si udržujete takové lidi ve svém týmu.

 

Děkuji za vyřízení, moc všechny zdravím a ještě jednou velké díky!

 

Tereza Pelikánová