Pochvala a poděkování strážníkům z Lochotína

From: Martin K@gmail.com>
Sent: Monday, May 31, 2021 7:26 AM
To: OS100 <os100@plzen.eu>
Subject: Řešení blokování výjezdu na veřejném parkovišti, Komenského 83, neděle 30.5.21, cca 21:00
Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit velké díky MP Plzeň-Lochotín, konkrétně posádce, která řešila můj případ (zmíněný v předmětu mailu), za lidský, pohodový a naprosto korektní přístup, jak ke mně, tak k pánovi, který mě blokoval.
Posádka dorazila během chvilky po oznámení, dohledala si pána, kontaktovala ho a i když pán "remcal", tak mu naprosto na pohodu vysvětlila situaci, požádala o součinnost k odstranění blokace, provedla kontrolu mne i pána dle OP a vše vyřešila jako "starší brácha", tzn.v klidu, rychle, účelně a hlavně, bez jakékoli známky síly, arogance či "nadřazenosti".
Chápu, že mimo jiné i toto je jejich práce, takže to od nich byl asi běžný přístup, ale také si uvědomuji, že každý máme i v práci slabší chvilky, každý máme své starosti a problémy, které ovlivňují naše chování vůči okolí, obzvláště tomu pracovnímu a navíc práce s lidmi a ne vždy rozumnými, je hodně náročná a o to víc si vážím jejich přístupu a rychlosti.
Zkrátka, za mě, pro oba členy této posádky palec nahoru a ještě jednou, od občana, člověka, DĚKUJI !!
Bohužel nevím čísla ani jména členů posádky, tak touto cestou prosím, zda by se k nim tato zpráva dostala, aby kluci věděli, že to dělají skvěle a pokud to vědí, tak ať to mají černé na bílém 😮)
děkuji, Martin K