STRÁŽNÍCI PŘEDALI POLICISTŮM HLEDANÉ MUŽE

Ve středu 21. září po jedenácté hodině prováděla hlídka městské policie běžnou kontrolní činnost v ulici sady Pětatřicátníků. Strážníci v přilehlém parku zpozorovali muže, který odpovídal popisu hledané osoby Policií ČR. Hlídka muže zastavila a vyzvala jej k předložení dokladů. Následně se potvrdilo, že se skutečně jedná o třiatřicetiletého muže z Chomutovska, po kterém je vyhlášeno celostátní pátrání, kde je veden jako nebezpečná osoba. Na místo byla přivolána PČR, která si muže na místě převzala k dalším právním úkonům.
Téhož dne krátce po čtrnácté hodině ve Wenzigově ulici strážníci spatřili jednadvacetiletého muže, o kterém věděli, že PČR má na něm právní zájem. Hlídka městské policie muže převezla na obvodní oddělení Policie ČR, kde byl předán policistům k dalším úkonům.
Ve čtvrtek 22.září v devět hodin hlídka městské policie spatřila na Americké třídě muže, o kterém se domnívala, že na něm PČR má právní zájem. Následnou lustrací byla strážníkům jejich domněnka potvrzena. Hlídka muže předvedla na obvodní oddělení Policie ČR, kde si muže převzala hlídka policie k dalším právním úkonům.