Černé pondělí pro hledané PČR

Strážníkům městské policie se podařilo během pondělí a dnešní noci vypátrat na území západočeské metropole hned čtyři hledané osoby PČR. Všichni zadržení byli předáni k dalšímu opatření do rukou mužů zákona.

První úspěch se podařil strážníkům ze stanice Územně strážní služby ráno na Hlavním vlakovém nádraží, kde si všimli mladé ženy, o níž měli místní a osobní znalost, že je vedena na seznamu osob hledaných muži zákona. Jak se záhy ukázalo, tak se opravdu nemýlili. Předvedena byla proto na policejní oddělení a předána policistům k dalšímu šetření.
Dalšího hledaného si strážníci stanice Územně strážní služby povšimli po půl dvanácté u zimního stadionu v Doudlevecké ulici. Okamžitě o něm věděli, že je hledán PČR, poznali ho podle popisu. Při dalších úkonech se jim dostalo ještě informace o tom, že policisté mají zájem rovněž o předání přítelkyně tohoto zajištěného muže. Tu se jim podařilo najít vzápětí, a to když osmatřicetiletého muže převáželi policistům. Jejich pozornosti neunikla v Kozinově ulici. Dvojice byla předána policistům na SKPV v Klatovské ulici k dalšímu šetření. Na policejní služebně skončil také poslední muž. Borští strážníci si ho kontrolovali před druhou hodinou ranní v ulici K Sinoru. Lustrace v policejních evidencích u něj prokázala, že o něj mají právní zájem strážci zákona.