Alkohol jim nebyl cizí

Zraněný, opilý a ještě v právním zájmu státních policistů. To byl muž jednatřicetiletý muž, kterého strážníci našli v sobotu ležet pře domem v Tylově ulici.

Ležel tak, že mu nohy zasahovaly až do silnice. Na ruce a v obličeji měl viditelná krvácející drobná poranění. Strážníkům, kteří v něm poznali osobu, na jejíž předání mají právní zájem republikoví policisté, si stěžoval na bolest nosu a hlavy. Kromě strážců zákona tak proto dorazili na místo také záchranáři. Dechová zkouška prokázala, že muži v dechu kolují 2,76 promile alkoholu. K dalšímu ošetření si ho převzali zdravotníci a celou záležitost pak státní policisté.
S tímto mužem měli strážníci co dočinění též v neděli odpoledne. V Plachého ulici pospával značně opilý za kontejnery. Byl ve stavu, kdy byl pomočený a špinavý. Když mu dali strážníci dýchnout, přístroj na měření hladiny alkoholu v dechu tentokráte ukázal hodnotu daleko vyšší, a to 3,44 promile. Potom co se pokusil vstát, tak se mu podlomily nohy. Chůzi po svých nezvládal, umístěn byl proto strážníky do protialkoholní záchytné stanice.
Noc v témže zařízení strávil dvaapadesátiletý cizinec. Namol opilý ležel před půlnocí v přístřešku zastávky MHD „ U Práce“. Pro přemíru vypitého alkoholu se nedokázal udržet ani na vlastních nohou.22.2.

Tak se s odpadem nezachází

Těžké pořízení měli včera ráno strážníci s ženou,… pokračovat...

 

22.2.

Alkoholová série

Jednoho opilého za druhým lifrovali ve čtvrtek odpoledne… pokračovat...

 

21.2.

Chodník si vybral jako místo ke spánku

Na plzeňské záchytce skončili včera ve večerních hodinách… pokračovat...

 

Oficiální informační server města Plzně se otevře v novém okně

Tísňová SMS linka pro neslyšící

Odchycená a nalezená zvířata

Myslíte si, že Městská policie Plzeň řeší dostatečně problémy s osobami bez přístřeší?

56%
Ano, zlepšení je v centru města.
44%
Ne, je to stále stejné, ne-li horší.

Rozesílání novinek umožňuje každému návštěvníkovi serveru objednat zasílání informací o zveřejněných novinkách mailem: